Dış Parazit

Merhabalar Dış parazit aşısımı yapmak daha mantıklı yoksa ense kökünden Damla kullanarak bit pire kene oluşumunu bitirmekmi ? 2 side aynı işi yapıyor diye biliyorum

3 CEVAP

lwb

Dış parazit aşısı da enseden damla ile yapılıyor çoğu veterinerde. Enjeksiyon şekilleri de mevcut ama ben hiç yaptırmadım, bir çok veteriner de damla şeklinde kullanıyor zaten, bence damla olarak kullanın

Nurackgoz

Ense damlası ama herhangi bir petshoptan alıp kendin de yapabilirsin

Ense damlasi daha iyi veteriner de yaptırın evde yapmayın