Zeki Akıllı :) İki Gözümün Çiçeği..

Guessjoy

Merhabalar kedim Bu aralara sık tüy dökmeye başladı cinsi van kedisi. polis memuruyum gündüz evde tek kalıyor. akşam yanyana olabiliyoruz acaba stresten mi? böyle oldu ilginize teşekkür ediyorum.

5 CEVAP

BalliBadem

Temizleniyor şimdilik hergün yapıyorum

ddevrim

sıcaklardan dolayı bence sık sık tarayın benimde ankara kedim var o da çok döküyor

BalliBadem

Kışa geçiş oluyor şu an o yüzden bizimkide şimdi daha fazla tüy dökmeye başladı eski bi t-shirt var yere onu seriyorum çift taraflı tarağı var sırayla iki tarafla tarayıp son olarak tüy toplama rulosuyla kediyi rulolayınca

ygiz_mrtt

mevsim geçişi, bende siyam besliyorum ve bu aralar siyah giyemiyorum sayesinde. ama aşılarına veya mamasına da dikkat etmek lazım tüy dökmemesi için onun dışında kedi yani eninde sonunda biraz tüy dökecek

Fatiko

Vetoskin kullanın