Nd Bıldırcınlı Kedi Maması Almak İsteyen Olurmu

Zynpkck

İyi günler günler önce kedimin tavuğa alerjisi var bıldırcınada olurmu acaba diye sormuştum hatırlarsanız kedimde kaşıntı başladı sürekli silkeleniyo filan pire yok kulak sorunuda yok bende alerjik olabileceğini düşündüm 5 kg nd bıldırcınlı almıştım muhtemelen 4.5 kilosu duruyo 262 tlye aldım 190 tlye satmak istiyorum ıspartadayım almak isteyen olurmu şuan gerçekten maddi sıkıntıya girdim bu mamayı 2 ay daha kullansam ne gibi sorunlar yaşarım bi bilgisi olan varmı?

1 CEVAP

Alerjisi varsa devam etmeyin derisinde kızarıklık olabilir bazı petshoplar var açık mamayı belki satabilirsiniz