Kedi Mama Tavsiyesi

Raubeyaz

İle girdim ve 1 ay sonra maaşımı alacağım, ilk maaşımı ile bahçe de baktığım ve evde ki kedimi parazit aşılarına götüreceğim.Onun dışında petlebiden kedime bir kaç malzeme ve yaş mama alacağım. Ama güzel , kaliteli ve tavuk etli dışında her hangi bir mama tavsiye eder misiniz? Bütçem mama için en fazla 150tl

7 CEVAP

Royal Canin 32 Fit 2kg 95-100 arasi olmasi lazim siteden siteye degisiyor

Raubeyaz

İşe*

Raubeyaz

Kuru mama tavsiyesi olsun

Raubeyaz

Peki reflex mama nasıl?

toffy_the_cat

Reflex almayın profilimde mamalar ve kg başına fiyatlarını yazdım kg başına profine 25-30 tl yada sanabelle 30 tl nd 35 falan profilimden inceleyin isterseniz.

toffy_the_cat

ND=30-35 TL
BritCare=30-35 TL
Matisse=25 TL
Sanabelle=30 TL
FitMin=30 TL
Golosi=15-20 TL
Brit=20 TL
Aro=7.5 TL
ProNova=15-16 TL
Profine=25-30 TL
Bravery=50-60 TL
İnstinct=50-60 TL
Bozita=28-30 TL

BalliBadem

Aro öneririm petlebide yok ama *** ve metrolarda satılıyor içerik güzel kullananlar memnun ve kuzulu ℅30 kuzu eti içeriyor ben elimdeki mama bitince kendi kedime 1.5 kg olanından alıp deniycem 1.5 kg 15
10kg 75 tl