Dişi Kedimin Kızgınlıkta Kusma Hali Yemek Yememe Ve Su İçmemesi? Yardım

Disi Kedim ilk kızgınlığını geciriyor ve bugun 5. Gunu Su icmesi ve yemek yemesi gorulebilir sekilde azaldi normal mi bu? Ve disi olmasina ragmen idrarini w kez kapimin onune yapti. ve bir gece uyamdigimda oguruyordu. Kusmadi ama o halini gordum kizginlikta kusarlar mi veya bunu yaparlar mi? Bir de son sorum kac gun surer?

1 CEVAP

Sselin1

Normal. Genelde bir hafta falan sürüyor bu durum kediden kediye degisiyor tabi. Bir ay sonra falan ayni durumlari yine yasar büyük ihtimal kısırlaştırmayi düşünmyor musunuz.