Köpek Tüyü Hasta, Kanser Eder Mi?

Tarcinzeze

1 yaşında amarican Cocker bir köpek sahiplendim. Annem dikkat et tüyünü yutarsan kanser olursun falan diye biraz konuştu. Bende korktum açıkçası.

Gerçekten kanser olma riski var mı?

20 CEVAP

Tarcinzeze

Hepinize teşekkür ederim.

Ya efsane onlar ben 4 yaşımdan beri kedi&köpek bakıyorum sağlığım gayet yerinde. Köpek kedi tüyü kanser yapmaz. Hatta aşılarını yaptığınız sürece ne köpeğiniz ne siz hasta olursunuz.

Hayvanlar kendini yaladıklarında parazitlerini tüylerine bulaştırır. Yani aşıları tam ve sağlıklı bir hayvanın tüyleri hasta etmez eğer alerjik vs bi sorun yoksa

Cee

yıllardır kendımı bıldım bılelı kedı kopek bakarım boyle bır sorunla hıc karsılasmadım genelde korkutulmak ıcın bole soylenır eger asıları parazıt ılacları ve ıgnesı tamsa korkmanıza gerek yok

romedon96

Kanser yapmaz ama ciğerine köpek kılı kaçtı diye bi kısmı alınan tanıdığım var