Kedi Pasaport Çıkarma

Raubeyaz

Bahçede ve evde baktığım kedilerimi aşıya götüreceğim, tüm aşılar ve kontroller yapılacak, 2 kedinin toplam aşıları ne kadara mâl olur (iç-dış parazit) ve kedi pasaportu nasıl çıkarılır, ücreti ne kadar

4 CEVAP

lwb

Verilen aşı karnesinin üstünde pet passport yazıyor zaten, ben bildim bileli aynı vete gidiyorum iç dış 70 tl eğer heryerde aynıysa, size de 140 tl olucak iki kediyle beraber

Kedi karnesini ben bedavaya çıkarttım ama başka veterinerlerde paralı da olabilir

Karne işlem yaptırınca ücretsiz olur genelde. Benim veterinerimde iç dış 105 lira oluyor. İç parazit hapını alıp evde yapıyorum ben o yüzden 60 lira oluyor.

Tüm aşılardan kastınız kuduz ve karma ise ikisini 150ye yaptırıyorum. Lösemi de 75 sanırım, 1 kere yaptırdım. Kontrol de genelde 80 lira civarı bulunduğum yerde