Yenı Doğan Kedi Yavrusunda Nefes Alamama

Cee

1 haftalık yavru kedilerde nefes alamama problemi var alıyorlar fakat zorlanıyorlar agızlarını sonuna kadar acıp oyle zorla nefes alıyorlar bu bır gecici surec mıdır yenı dogduklarından dolayı yoksa buyuk bır problem mı bole sorun yasayan oldu mu nasıl cozum bulabılırım?

5 CEVAP

Anonymus552223

Hangi cins

Cee

cıns bılmıyorum ama sokak kedısı onun yavruları bız aldık getırdık bakıyoruz annesıde yanında

Anonymus552223

Bazi cinslerde solunum problemi oluyor ondan sordum. Burnu basik kedilerse oluyor ama. Sokak kedisiyse ondan degildir. Belki kucukler diyedir annesinin memesini ararken de oyle agizlarini aciyolar. Problem olsa yaşamazlardi zaten

Cee

Aynen bende ole dusundum cunku emerken uyurken bir problem olurdu ama bazende 3 u ağızlarını acip derin derin nefes alinca korktum kontrol ediyorum arada bugun problem yok

Cee

cıns bılmıyorum ama sokak kedısı onun yavruları bız aldık getırdık bakıyoruz annesıde yanında