Mama Hakkında??

Merloli

Enjoy kedi maması almayı düşünüyorum sokak canları için bilgisi olan varmı içeriği hakkında yada kediler seviyor mu?

12 CEVAP

toffy_the_cat

Bende öyle sandım ama metro büyük bir şirket ve yerli mama olduğu için bu kadar ucuz.İçinde et olan mamaları neredeyse hepsi ithal.Mesela nd.O mama buraya gelene kadar fiyatı kaç katına çıkıyor.

toffy_the_cat

Enjoy yerine ondan çok daha iyi ARO var 1.5 KG 15 TL 10 KG 75 TL.Ben kendi sokak kedilerime kullanıyorum.Tadını beğeniyorlar içeriğindede %30 kuzu eti var. METRO Marketlerden alabilirsiniz kesinlikle sokak kedileri için en uygun mama.

Anonymus552223

Aronun icinde o kadar et olduguna inanmiyorum ben, yani mumkun degil o fiyata. Enjoyu kullaniyom ben seviyorlar.

Anonymus552223

Yalniz bizim burda metro yok internetten alip denemek lazim

Anonymus552223

Aro internette satilmiyo galiba, kuzulu haric baliklisi falan var mi? Prensip olarak kuzularin kesilip kedilere yedirilmesi bana pek hos gelmiyor

toffy_the_cat

Evet bende reflexten aroya geçtim ve dahada güzelleştiler.

Enjoy çoğu kişinin sokak kediler için aldığı mama. Ben de alıyorum çoğu zaman. Tadını seviyorlar. İçeriği de fiyatına göre fena değil.

toffy_the_cat

***'de var 10 kg.Sadece kuzulu seçeneği var ama.Balıkı,tavuklu vs yapılmamış

Anonymus552223

Enjoya devam o zaman onun proteininin buyuk kismi soyadanmis. Ama doyuruyo bence besledigim kediler kilo aliyo bayagi guzellesiyorlar. Icerikten cok sonuca bakmak lazim biraz da

toffy_the_cat

Evet bende reflexten aroya geçtim ve dahada güzelleştiler.

Merloli

Cevaplarınız için çok teşekkürler, ben enjoyu alayım bittiğinde de aro yu alacağım. Hangisi daha çok seviliyorsa onu kullanırım artık.

Merloli

Yada başka önerdiğiniz var mı?