Kedim Kızgınlıkta Mı?

Eliflal245

Yaklaşık iki yaşında olan dişi kedim bir haftadır evde garip garip bağırmaya başladı ve yatağıma çişini yapıyor (daha önce hiç yapmadığı bir şey) Çiş yapmayı , koku bırakmayı erkek kediler yapıyor diye biliyorum dişilerde yapar mı ?

3 CEVAP

pinarcaya

Bence kizginliga girmis. Poposunu oksadiginizda havaya kaldiriyorsa bi de kesin kisginliktadir :)

Eliflal245

@pınarcaya sadece bir kere girmişti. Ama çok şiddetli bir şey olmamıştı( koku salma falan tarzı) Evet , poposunu da kaldırıyor teşekkür ederim:)

pinarcaya

2 yasina kadar kizginliga girmedi mi hic?