Kedi Mantarı İçin Tavsiye?

Gulyldz94

Merhabalar kedimin ufak bir yerinde tüy dökülmesi oldu veterinere götürdüm mantar dedi ketoral krem ve batıconu 20 gün boyunca kullanmamı söyledi ilk götürdüğüm günden dahada arttı dökülme alanı dahada arttı 20 gün kullandım tekrar gittim tüyleri çıkıyor gibi kullanmaya devam edin dedi ama içim rahat etmedi böyle bir sorunu yaşayan oldumu acaba hiç

2 CEVAP

Sudeckmkc

Ecosin diye bir ilaç var ondan kullanmayı deneyebilirsiniz

lwb

peki siz gözle görebiliyor musunuz tüylerin çıktığını? bazı vetler uğraşmak da istemiyor o yüzden soruyorum. eğer bir artış varsa ve içiniz rahat değilse başka bir vete götürebilirsiniz