Köpeğim Beni Ürkütüyor

Deniz579

Normalde pek takmam beni izlemesini hatta hoşuma falan da gider ben ne yapıyorsam o da yapar ama geceleri o kadar korkunç oluyor ki. Ders çalışıyordum daha yeni o da uyuyordu. Dur bir bakayım ne durumda dedim gözlerini dikmiş beni tanımıyormuş gibi bana bakıyor. Gittim sevdim biraz sonra derse geri döndüm içim rahat etmedi bir daha bakayım dedim bu seferde boşluğa bakıyor. İsmini seslendim masaya silgi bıraktım belki ilgisini çeker diye ama sanki transtaydı beni hiç takmadı. Beş dakika boyunca o boşluğa ben de ona baktım korka korka. Acaba bir hastalığı falan mı var geçen bir yerde okudum köpeklerde şizofreni olabilirmiş. Lütfen yardım edin.

22 CEVAP

Anonymus552223

Bi de o derece konsantreyken dokununca zıplıyorlar. Top oyuncak falan atip trans halinden cikarilabilir

Deniz579

Teşekkür ederim :) hepinize

petokulu

Bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Daha geçen ay bunu rus finosu 7 aylık kızımda yaşadım. Sanki sadece onun gördüğü biri varmış da onunla iletişim halimdeymiş gibi boşluğa bakmalar, oyun oynar gibi tek bi nokta etrafında zıplamalar, her an biri girecekmiş gibi balkon kapısına bakıp inlemeler ulumalar filan.. gece 4e kadar ayakta dikti beni. Yorgunluktan uyudu sonra. Çok korktum. Sabah olur olmaz eğitmen arkadaşa danıştım. Tamamen liderliği ele geçirme çabasından kaynaklanıyor korkma dedi. Sonra normale döndü zaten zamanla.. ama cidden çok korkuyor insan başlarda :)))

Ballibadem, Toriri, arkadaşlar öyle birşey yok. Korkutmayın durduk yere. Bana da benzer şeyler söylediler eğitmene ulaşana kadar.. yok onlar baska alemleri de görür de, yok kalp gözüyle bakarlar dünyaya bizden farklı şeyler görürler de, yok kötü bişey oluyordur etrafta onu hissetmiştir de.. yokmuş öyle bişey. eğitmene söyledim bana denilenleri de adam bana nasıl güleceğini şaşırdı.. rezil oldum durduk yere :))))

Korkulacak birşey yok bence . Benim kedimde her gece evin içinde deli gibi koşar durduk yere hayvanların alemleri farklı bizim görmediğimiz birşey görmüş de olabilir

BalliBadem

Zaten başka bişey görmesi korkulcak bişey değil hemen in cin anlamayın evdeki melekler de dahil buna ayrıca dini bişey eğitmen evet başka şeyler görür demez bizimki de arada olmayan şeylere atlıyor ama korkmam