Mama Firmaları ??

toffy_the_cat

Merhabalar öncelikle.Ben iki firma arkasındayım.

1-Hermos Pet
2-Lider Pet Food

Ben şuan Hermos Pet'in METRO adına ürettiği ARO mamayı kullanıyorum sokak kedilerime.Hermos Pet ssnırım çok eski bir firma değil.Sitesinin linki aşağıya atarım.Google Yorumlarında "Denek olarak kullandıkları hayvanların kafesleri güneşin altında.NEDEN?"

Mesela bunu söylerken Denek denen kısım hayvan deneyleri yaptıkları anlamında mı?Eğer öyleyse mamamızı bırakmak isterim

Birde Hermos Pet merdiven altı üretim mi yapıyor?Normalde ben mamadan memnunum içerik vs. ama yukarıdaki yazdıklarımdan şüpheliyim.

Lider Pet Food Reflex,Enjoy'un firması.Ben reflex kullanıyordum.Fakst PetShop'tan açık alıyorduk.15 KG paketleri ağzı kapalı poşetlere 500 Gr bölüyorlardı kilosu normalde 15 TL'ydi sokak kedilerime olduğu için kilosunu 10 TL veriyordu.Enjoyuda herkes öneriyor.

Ömürleri çok uzun olmasada ben onlar için doğru seçimi yapmak istiyorum.

16 CEVAP

Anonymus552223

Neden enjoy almiyorsun reflexten daha ucuz