Sokakta Cins Kedi Bulunurmu?

Sokakta cins kedi bulunurmu acaba?

21 CEVAP

Serapclbyrm

Sokaktan bir sarman oğluşu sahiplendik. Bir de çöp kenarina ölmesi için bırakılmış bir kız calico aldık iyileştirdik. Hiçbir cins kedi ile tırnaklarını değiştirmem. Kedileri rengi, ırkı, cinsi için alanlar insanlara ırkçılık yapanlar ile aynı kafaya sahip. Bunlar da hayvan faşisti oluyor. Ayrıştırıcı oluyorlar. Neyse söyleyecek çok şey var ama yazmayayım.

Elena098

Bulunur russia blue, chinchilla VS.

toffy_the_cat

Russian Blue,Chincilla.Onlar sokak kedisi oluyor genelde.Kırma dediğibiz kediler bile.Benim bir kedimin annesin siyah sarı babası beyaz siyah kırma da değil cinste değil.Fakat herkes norvegian foreset veya Sibirya kedisi sanıyor.Birde geçen sokakta russian blu gibi kedi vardı onunda annesi siyah babası sarıydı.

Raubeyaz

Açıkçası ben ırk yerine renge bakıyorum, sarmanlar(sarı kediler) çok hoşuma gidiyor,bir de o siyah bombay kediler yok mu? Genel de mavi gözlü Çipil Çipil olurlar,

Serapclbyrm

Evde tabi ki cins kedi beslenir ama bazı insanlar sadece cinsleri için hayvanları seviyorum da sevmiyor. Cins olmayan hayvanlara güzel olmadıkları icin(!) Süs bitkisi muamelesi yapamadıkları için asla yardım etmek ya da onu sahiplenmek istemiyolar.

Serapclbyrm

Bu arada eğer sokakta ihtiyacı olan bir can bulursam cinsine bakmadan yardım ederim. Ben cins hayvana değil onlara süs eşyası muamelesi yaoan zihniyete karşıyım.