Hamster Hakkında Yardım

Merhaba benim hamsterim 3 yaşını gecti yani baya yaşlı hamsterimin kafesinde tünel borular var ama boru dik olursa diğer hamsterlar gibi tırmanamıyor yani tırmanmıyor altına geliyor bakıp gidiyor bunun sebebi ne olabilir

3 CEVAP

lwb

yaşlılıktan dolayıdır, artık eski enerjisi yoktur, hatta diğerleri gibi çarklarında koşmayabilir

Enerjisi yine yerinde çarkda naďir koşuyor

Daha rahat çıkması için dik borulara küçük kesikler atabilirsiniz. Tırnakları bu şekilde tutunmalarını kolaylaştırıyor ve daha az enerji harcıyorlar.