Isırmayı Oynamak Sanan Bir Köpeğim Var...bu Huyundan Nasıl Döndürebilirim Acaba?

Oyku666

Oyun oynamayı çok sever,ama tabii diğer köpekleri de bana yaptığı gibi ısırıyor ve bunu oyun sanıyor.Ama çoğu zaman köpeklerin canını yakıyor.

6 CEVAP

Mia0282

Bendede o sorun var üatüme çıkıp heryerimi ısırıyor çoraplarımı çekip saçımı çekiyor tokamı kafamdan çekip çalıyor ve oyun sanıyor bence çözüm bulamadım

romedon96

Yüzüne su sıkmak nedir gerizekalı? Yavru köpek ısırır benim de öyle elşnş ısırdığı zaman elini çekmemen gerek youtubeda birsüürü video var bunun hakkında

Her ısırdiğinda yüzüne spreyle su sık hoşlanmayacagi icin yapmaz birdaha

Seveceği oyuncaklarla oyun oynatın. Su filan sıkmayın yüzüne sakın. Sudan kaçan korkan bi hayvan haline gelir. Sizinle de bağı zayıflar.
Isırma durtusunu tatmin edecek yenebilir oyuncaklar verin onlarla oyalanır.

Mia0282, oyun yapmıyor, liderliği almaya çalışıyor. Tavrınızı koyun net olun, bu hareketleri istemediğinizi bilsin.

Oyku666

@Poncikprenses_2019 teşekkür ederim,deneyeceğim.