Hamsterlarımı Sahiplendiriyorum

Merhaba, yaklaşık 2 hafta önce dışarıdan yavru bir kedi bulduk ve eve aldık. 2 hamsterımız var ve kedimiz olduğundan dolayı sahiplendirmek istiyoruz. Alışmaları için aynı ortamda bulundurduk fakat iyi bir sonuç alamadık. Hamsterlar 4-5 aylık ve ikisi de erkek. Verirken resimde görmüş olduğunuz kutu dahil içinde bulunan bütün eşyalarıyla birlikte (yemlik hariç) -sadece İstanbul içi- elden vereceğim. Sahiplenen birisi çıkarsa çok mutlu olurum!

1 CEVAP

Hamsterlar yalnız bakılmaktan hoşlanırlar. Bakan kişinin kafesleri ayırmasını ve bundan çok daha büyük bir kafes yapmasını öneririm.