Kong Köpek Oyuncağı ?

Kullanan var mı fiyatı pahalı fakat köpekler için iyi diyorlar çakması var sumo diye ona da kalitesiz diyorlar

12 CEVAP

Cyborg

Görüp geçmiştim ben bunu. Güzel bir şey mi ki alayım ben de güzelse

Cyborg

Sağolun ben de alayım o zaman. Parçalaması da zormuş Kong olanın herhalde. Ben de yavru köpeğim için bakmıştım. Kong alacağınız zaman *******'a bakın bir de orada daha ucuz dediğiniz fiyattan. Linki bu da https://www.*******.com.tr/kong-klasik-kirmizi-m puppy versiyonu da var ama sizinki yetişkin sanırım

romedon96

https://urun.***.com/yavru-kopek-urunleri/evcil-hayvan-kopek-dis-temizleyici-kasiyici-oyuncak-cigneme-topu-P294404743 bundan aldım ben de ağzına büyük kaldı

Cyborg

Ben de şimdi puppy kong sipariş ettim. Kullanınca güncellerim burayı. ^^

O zaman yaşasin! Herkes Kong partisine(◕દ◕) siparişler gelince mesajlaşalım Kong daha iyiyse bende orjinalini alırım♡˖꒰ᵕ༚ᵕ⑅꒱

Sumo sipariş ettim 30 TL'ye deniycem

Herkes kullanıyor valla hem zihinlerini güçlendiriyor hem oyalanmasini stres atmasını sağlıyor öneririm ben sipariş ettim kediler için de öneriyorlar ama Kong çok pahalı 80tl'den başlıyor ben aldığım sitenin linkini atayım size neredeyse aynı şey kargoyla beraber 30tlye aldım small'unu

https://www.emamapet.com.tr/urun/beeztees-sumo-kopek-oyuncagi-yesil-small-8-cm?gclid=Cj0KCQjwwb3rBRDrARIsALR3XeYAdN72y_Db33nP_ZT298xAmB6EP-wOPgkRMr0tuhOAbKrsdvx84o4aAjPsEALw_wcB eğer çok begenirse gerçeğini alicam 110 TL oda bunu denemek için alıyorum şimdi oynamaz bırakırsa boşa para vermeyim diye bunu çok sert kemirdiklerinde parçalanıyor ama yinede o kadar berbat filan da değil sizde almak istiyorsanız ilk bundan deneyin derim sonra kalitelisi mi alırsınız içine yoğurt ödül maması filan koyunca bayılıyorlar uğraşmaya diyolar

Sağolun bakarım o siteye de begenirse oyuncağı

romedon96

Güzelmi aldınız mı? Yavru köpek için farklı bişey aldım ben içine mama koyuluyor.

Cyborg

Ben mi? Yok henüz almadım. Siz ne almıştınız yavru için?

Cyborg

Merhaba tekrar. Ben bugün Kong'u kullandım. 2 aylık olduğundan ödül maması koymak istemedim, peynir koydum. Saatlerdir oynuyor bayıla bayıla. İyiymiş gerçekten hem dişi kaşınıyor hem oyalanıyor hem ödül oluyor. Dayanıklığını şimdiden bilemem tabii ama sert bir maddesi var sanmıyorum başına kolay kolay bir şey geleceğini. Yalnız evde dolandırırken üzeri kıl tüy oluyor ne yazık ki.