Kopegime Tahilli Mamadan Tahilsiz Mamaya Geciyorum

Anket

Mamayi karistirak verirsen sorun olmaz zaten etçil alışır
(4 oy)
Alerji yapar düşük tahillı al
(0 oy)
Toplam (4 oy)

Alerji yapar diyolar İshal yapar diyolar proplan kuzuludan nd tahilsiz kuzulu balkabakliya geçiyorum siparişi iptal Edip düşük tahilli mi almalıyım ? İçinde hiç tahıl bulunmadığı için zararı olur dokunur diyorlar napicam ben :(

4 CEVAP

lwb

tahıl köpek için zaten gereksiz, bunlar etçil hayvanlar neden tahılsız olması dokunabilir ki.
olsa bile en az miktarda tahıl olmalı, bence vazgeçmeyin mamadan eğer diğer mama bitmezse gelene kadar ikisini karıştırarak verin, zamanla ilk mamasındaki oranı azaltırsınız kapta

ygiz_mrtt

köpekler için tahıllı kullanılması sağlıklı olmaz. Köpekler de ataları kurtlar gibi etçil hayvanlar bu açıdan hiç tahıl olmaması daha sağlıklı olur ama bildiğim kadarı ile tahılsız mamalarda da patates fln bulunuyormuş ama yinede köpek için tahılsızdan şaşmayın derim

lwb

Ben sorun olucağını düşünmüyorum yani şöyle düşünün bi insan köpeğini raw beslerken al bu da tahılın demez herhalde

Kediler e alerji yapıyormuş tüy döküntüsü,karaciğer sorunlari filan bende endişelendim köpekler için sorun yok diyorsunuz yani demi