Bağırsak Kurdu

Eda378

Sabah uyandığımda kedim kumundan başka bi yere tuvaletini yapmıştı ve her zamankinden daha sıvıydı ortasında da bi şey duruyor uzun bağırsak kurdu mudur acaba çok acil

4 CEVAP

hap şu an var olan parazitleri öldürecek. tam 15 gün sonra tekrar hap alması gerekir çünkü ilk hap yumurtalara etki etmedi. 2.hap onları öldürecek. yeterli olmuş olur böylece meraklanmayın, geçmiş olsun

Bir çubuk yardımıyla incelemeniz gerekir. Yumuşaklığını falan görmelisiniz. Fotoğrafla cevap verilebilir

Eda378

Şimdi veterinere götürdüm parazit olduğunu söyledi fotoğrafını gösterdim ve hap içirdi ama bu beni pek tatmin etmedi bilmiyorum

Eda378

Şimdi veterinere götürdüm parazit olduğunu söyledi fotoğrafını gösterdim ve hap içirdi ama bu beni pek tatmin etmedi bilmiyorum