Kedim 2 Gun Tuvaletini Yapmamisti Sonra 1 Defa Yapti Sonra 2 Gun Daha Yapmadi

Merhabalar kedim lokum 2 gun tuvaletini yapmamisti daha sonra 1 defa yapti kucuk parcalar halinde ve sertti daha sonra 2 gun yine yapmadi karninda bir sislik yok hareket olarak her zamanki gibi hareketli ne yapmaliyim direk veterinere goturup lavman yaptirmak istemiyorum

3 CEVAP

Bide eklemeyi unutmusum mama yemesi ve su icmesi eskisinden bi farki yok yiyip iciyo

Sedanurdrl

benim iki kedimde öyle Prebiyotik takviye yaparsan düzelir ben gimcatin sindirim sistemi için olan macunu kullanıyorum. Sonra arada kefir veriyorum

BalliBadem

Yaş mama ver