Reflex Kuzu Etli Ve Pirniçli Mama Kullananlar Yorumlayabilirmi

Boncuk723

mama yorumlarınızı alabilirmiyim

5 CEVAP

toffy_the_cat

Reflex sokakkedleri için kullanıyor.Ev kedileri için tercih edilmemesi gereken bi mama

Merloli

Çok kokulu bir mama ve içeriği de pek güzel değil.

İçeriği pek de güzel değil kedilerim yavruyken bir süre kullanmıştım tüy dökümü yapıyor. Onun bir tık üstü golosi ve matisse var bence matisse alın.

BalliBadem

O içerik için pahalı bi fiyatı var ama kötü bi mama değil ben başka bi çeşidini kullanmıştım reflexin kötü değil ama iyileri var dediğim gibi

BalliBadem

Toffy cat in profilinde mamalar var güzel bi liste ordan bütçenize uygun mamayı seçmenizi öneririm bütçenizi bilmediğim için şunu alın diyemiycem