Köpeklerde Tüy Sorunu?

Quantine01

Bildiğiniz üzere Cocker cinsi köpek çok tüylü. Benim evladımda tüm dökülmeleri arttı. Düzenli tarama, Banyo hepsini denedim ama rahatsız edecek derecede. veterinerim normal oldugunu söylüyor ama ev içinde bakıldıgını göz önünde bulundurursak havada uçuşan tüyleri görüyoruz. ÇİNKO BİOTİN tabletlerini gördüm kullananlar varmıdır ne gibi yararını gördünüz veya önereceginiz markaları paylaşırsanız çok sevinirim..

7 CEVAP

lwb

vetoskin çok işe yarıyor diye okumuştum

Miemey123

Bizde aynı sorunu yaşıyorduk, furminator kullanabilirsiniz çok azaltıyor.

toffy_the_cat

Bazı pis insanlar derken kendi günaha giriyorda neyse.Mamanız neydi*Belki ondan kaynklıdır

Quantine01

Zararı varmıdır?

Sudeckmkc

Mevsim geçişlerinde özellikle tüy dökümü çok artıyor. Köpeğinize bakım yapıp vitamin kullanmanın yanında evcil hayvanlı evler için özel üretilen elektrik süpürgelerine ve hava temizleyicelere bakabilirsiniz

Vetoskinin herhangi bir zararı yok bildiğim kadarıyla. Omega3 falan içeriyor. Ben de kedilerimde kullanmıştım vetoskini gerçekten işe yarıyor.

Quantine01

@toffy_the_cat kesinlikle. Pronova somon balıklı mama kullanıyorum