Tuvalet Sorunsalı

Deniz579

Arkadaşlar 2-3 yaşlarında erkek bir köpeğim var yaklaşık 2,5 aydır bizimle ilk geldiği hafta tuvalet eğitimini balkonda tamamladım ve devamlı kapısı açıktı fakat şimdi havalar serinlemeye başladı ve okullarda açılıyor yani balkon kapısı sürekli açık kalamaz ve ben tuvaleti her geldiğinde de açamam çünkü evde olmayacağım. Gazeteyi denedim çişi tutmuyor 4 kat sersem de. Çok sıkıntılı bir durumdayım tuvaletini de tutmuyor mu tutamıyor mu gerek mi görmüyor bilmiyorum. Tuvaletini tutmasını nasıl sağlarım? Saat gece 10 da mama verdim bu saat oldu hâlâ kaka yok çiş yok şimdi gelir belki ama ben bu saatlerde okulda oluyorum nasıl bir yol izlemem gerek. Sabah 7 gibi kakasını ve çişini yapsın istiyorum yaklaşık saat kaçta mama vermem gerek?

3 CEVAP

Mama verdikten 15 dk sonra gezmeye çıkarın sokakta halleder kaka ve çiş olayını.

Deniz579

15 dakika çok az değil mi?

petokulu

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.