Köpeğim Çok Agresif Ve Şımarık

Tarcinzeze

Sahipleneli daha 2 hafta oldu. 1 yaşında Kendisi çok şımarık. Her istediğini yapmak istiyor. Yolda yürürken tasmayi çekiyor, kendi istediği yere gidiyor. Hatta geçenlerde bir evin bahçesinde yaşayan golden köpeğinin afedersiniz suratına işeyiverdi. Hayır nedir bilmiyor. Komut nedir bilmiyor. Sadece tuvalet eğitimi var.

Cinsi amarican cocker Ben buna nasıl ve ne şekilde eğitim vermeliyim. Kendisi benim ilk köpeğim.

Detaylı anlatacak bir arkadaş var mı ?

2 CEVAP

Youtubeda güzel eğitim videoları var, havhav tv ve köpek koleji kanallarını inceleyin yardımı olur. Gerisi sizin tutarlı davranmanıza bağlı. Kolay gelsin.

SerkanO

Köpek konusunda uzman değilim ama "Köpeklere fısıldayan adam" programında benzer bir bölüm izlemiştim. Köpeğinizle yürürken sizin daha önde yürümeniz gerekiyor. Bir nevi köpeğe "patron benim" mesajı vermeniz gerekiyor.