Köpişim 18 Aylık Ve Adet Ikı Kez Gordu Normalmı Bu Acaba

eylul

kopıısm 18 aylık ve ıkı kez adet gordu normalde 6 ayda bır olması gerekmıyormu karnına dokununca hırcınlasıyor

5 CEVAP

zcerenoktay

Normalde yaş ilerledikçe adet görmesi de yılda bir kereye düşer ya da bazen direk kesilir. Bu normal bir durum değil gibi çünkü daha çok genç. Ayrıca köpeğiniz hamile kalmış veya yalancı gebelik yaşıyor da olabilir. Acilen bir veteriner hekime başvurunuz.

eylul

yalancı gebelık gecırdı kıızm hamıle kalınca kıskanclıktan oldu ama bu 12 ayu onceydı dısarıda cıkmıyor yarın gotureyım tskler

eylul

slmlar arklar kopısım adet oldu sukurler olsun sonunda

Normal bisey bunun yaşla alakasi yok sonucta bir hayvan bu

Zaraki2

Normal