Mama Yardım

ddevrim

kedim çok mama seçiyo kilosu 50tllik mama alsam da 15tllik alsam da yemiyor 5 aylık erkek ankara kedisi maks kilosu 20tl olan mama alabilirim yardımcı olur musunuz

6 CEVAP

wapooknight

Felicia yeme garantisi veriyordu çok iyi kalite bir mama değil ama çok kötüde değil içeriğine baktığımızda bi deneyin isterseniz...

toffy_the_cat

25 veremez misiniz?Matisse veya profine var.Ya da profiimde mamalar ve fiyatları var.

toffy_the_cat

Brit=20 TL
Aro=7.5 TL
ProNova=15-16 TL
Profine=25-30 TL
Matisse=25 TL
Golosi=15-18 TL

Bunların dışına çıkmamanızı tavsiye edeim.

Eğer profine veya matisse olmaz ise Brit.Brit olmaz ise golosi golosi olmaz ise pronova pornoca olmaz ise aro.Öncelik sırası şu olsun;

1-Profine
2-Matisse
3-Brit
4-Golosi
5-ProNova
6-Aro

İsterseniz profilime tıklayıp mama ve fiyatlarına bakabilirsiniz. Ben tercihen felicia almazdım. Evet yeme garantisi veriyorlar fakat i.erik fiyatı haketmiyor.

merveaydar

benim kedim kuru mamadan nefret ediyordu. bir miktar kuru mamayı poşetin içine koyup bir kupanın altı yardımıyla kırıp ezip öyle verdim bir süre. bazen onu da yemek istemiyordu, o ezmeyi biraz yaş mamayla karıştırıp öyle veriyordum günde bir iki günde bir. yiyordu ama çok az yiyordu. ezilmemiş mamaya bakıp uzaklaşıyordu asla yemiyordu.

sonra nd kullanmaya başladık. hiç ezmeden direkt önüne koydum yiyecek mi diye. resmen boğularak yedi aşırı sevdi. problemi böyle çözdük biz.

merveaydar

bu arada yeme garantisi veriyorlar diye felicia aldım ben de. almayın. hem besin değerleri yeterli değil diye hem de benim kedim onu da sevmedi. hatta yaş mamayla karıştırdığımda felicia kuru mama miktarı çok olunca yaş-kuru mama karışımını bile yemiyordu. açık mama falan da değildi hani bayat falan diyeceğim ama. gayet taze paketli normal mamaydı.

Felicia yer muhtemelen bence açık şekilde alın biraz. Hatta numune söylemek yerine petshoptan bir çok açık mama alın 50-60 gramlık. Etiketleyin isimlerini. Deneyin. 20 lira bile ödemezsiniz, ona göre seçim yapar kediniz