Kedi Çimi

ddevrim

kedi çimi almaya düşünüyorum sürekli ulaşabileceği bir yerde mi olsun yoksa bem ara sıra mı çıkartayım?

7 CEVAP

Bellasmom

Sürekli ulaşabileceği yerde olmalı.

ddevrim

benimkide 5 aylık

ddevrim

o zaman sürekli kusmaz mı

BalliBadem

Yediklerindegenelde kusmuyorlar zaten yoksa bizimki hergün kusuyo olurdu nr zaman yemesi gerektiğini siz nerden bileceksiniz o bilir ulaşabileceği yerde olsun

merveaydar

kaç aylıktan sonra yemeye başlıyorlar acaba? kedim dört aylıkken almıştım ve yememişti hiç. iki hafta falan durdu yerinde.

Ulaşabileceği bir yerde olsun kediler zaten ihtiyacı olduğunu hissettiği anda gider yer kusarak çıkartıyorlar çimi

Gozdetemizel

Bizimki hic yemedi.15 gunde soldu gitti.onun yerine antihairball macun ve tablet veriyorum