30 Cm Den Düştü Burnu Kanadi

Ne yapmalıyım sizce ?

Şimdi geçti ama ilerde bişi olurmu onu merak ediyorum

2 CEVAP

Fiona00

Veterinerinizi arayıp durumu anlatın bilgi alın bence hatta resimde gönderebilirsiniz. Acil bir durum olursa fakültelerin acilleri açık oluyor oraya da götürebilirsiniz. Yarında veterinerinize muane ettirirseniz iyi olur hem aklınız kalmaz. Çok geçmiş olsun.

BalliBadem

Bizim bi akrabamızın da erkek tavşanı var kusırlaştırmak istediğini ama anestezi ağır geleceği için tavşanların kısırlaştırılamayacağını söylemişti?