Kediler İçin En Kaliteli Balık Yağı Markası

patili

bayadır araştırıyorum ama tam tatmin olamadım bir markadan. balık yağı özellikle omega3 yogunlugunda içirilen bir balık yağı kediler için çok enerji verici dinç tutucu sağlıklarına da çok faydalı bir destek ürün. Fikri bilgisi tecrübesi olan var mı? En iyi marka hangisidir içeriği en temiz en doğal olan? Fiyat hiç mühim değil en iyisi olsun yeter ki

6 CEVAP

Ben solgarın omegasını ve krilom kullandım. Haftada iki defa vermemi fazlasının zararlı olacağını söylediler. Korktum ve hayvanlar için olan mutamin salmon oil kullanmaya başladım. Onun kullanımında her gün verilir yazıyor.

Ama ne kadar iyi yada kötü bilemiyorum. Siz araştırdıysanız, bu ürün hakkında bildiklerinizi paylaşırmısınız?

patili

ben dediğiniz markayı Biraz araştırdığımda çok ticari amaçlı bir ürün olduğu kanısına vardım. canvitin somon yağını tercih ederim omega3 yeterli çünkü kediler için.omega 6 zararlı uzun cadede ve daha ucuz omega3e göre. Omega3 daha zor bulunan daha pahalı bir ürün.

Teşekkürler ben de canvit alayım.

beautifulcat

New Life EFA S-1200 kesinlikle önerimdir, insan gıdası kalitesinde bir üründür.

patili

direkt insan kullanımı için new life zaten. kedilere özel üretim değil