Köpeğim Yarım Kilo Sucuk Yemiş

oracledeveloper

Mutfakta koskoca tezgahın üzerine nasıl çıktıysa almış ve yemiş. Çok sonra farkettim. Akşam zaten 1 porsiyon ciğer vermiştim. Bir de üzerine cilasını çekmiş. İlk defa başıma geliyor,arama motorlarında ani sağlık sorunlarına yol açabilir şeklinde makaleler okudum. Daha önce yaşayan varmı?

6 CEVAP

firatbasaran

Daha önce hiç yaşamadım ama gözlem altında tutmanızda fayda var. Yada içim rahat etsin diyorsanız veterinere götürüp herhangi bir anormallik varmı diye kontrol ettirip danışabilirsiniz. Size en kesin bilgiyi veteriner hekiminiz verir.

gokceyigit

KÖPEKLER ÇİĞ ET YİYOR GALİBA SİZİNKİ BİRAZ BAHARATLISINI YEMİŞ.AMA GENEDE BİR VETERİNERE SORUN

nirema

bişey olacağını sanmıyorum ama gözlemleyip bir değişiklik görürseniz veterinere götürmenizde fayda var

erdisener

afiyet olsun köpeğinize. bir şey olmaz inşallah :)

oracledeveloper

Teşekkürler :) Sapasağlam,turp gibi şuan :) Korkuttu fırlama :)

Zuzumm

İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.Bence en kötü ishal olur . Geçmiş olsun:)