Nd Mama

ddevrim

royal canin kullanıyordu bağımlılık yaptığı için çok zor mama değiştiriyorum en iyisi nd dediğiniz için ndye geçicem 5aylık ankara kedisi erkek hangisini almalıyım link falan bırakırsanız çok mutlu olurum ve 10 kilo falan alınca bayatlar mı?

13 CEVAP

Sselin1

Onurtemiz. N&d kitten icerik olarak n&d yetişkin mamasiyla tamamiyle ayni. tek fark mama tanesinin boyutu kitten daha kucuk taneli.

Nd düşük tahıllı balıklı portakallı öneririm benimkiler en çok onu seviyorlar. Dedikleri gibi kediniz seçiciyse 1,5 kilogram alın severse 10 kilogram alın. Bozulmaz merak etmeyin bu mamaların raf süresi 1 yılı geçkin oluyor.

Önce numune sipariş edin bence, bana 4-5 gün içerisinde geldi. 10 kg ilk için büyük risk olur. Ya da 1,5 kglık alın

Sselin1

Markadan markaya degisiyor bu durum n&d markasinda tüm degerleri aynı vitaminde dahil buna. Orjien acana naturea markalarinda da boyledir kitten mamasi yoktur tüm yasam evrelerine göre üretilmiştir

Ben ********dan aldim 10 kg yavru kedi mamasi 348 tlye gelmişti ve kesim bayılarak yiyor ;)

ddevrim

yardım edin

ballokumu

Düşük tahıllı kuzulu ya da balıklı alın. 10 kg bayatlamaz.

Sselin1

Bencede secici bir kediyse her cesidini sevmeyebilir hangisini severek yerse onu alin. 10 kiloluk paketini 4 e bölüp hava gecirmez kaplara veya torbalara koyun biri bittiginde digerini acacaginiz icin sürekli hava almaz ve taze kalir

Merhaba bir yıldır nd tahılsız mama kullanıyorum. Fakat son aldığım paketleri(3çeşit kuzulu ördekli geyikli aldım.) yemiyorlar. Eski mamaya karşılaştırdım. Yenilerde taneler daha kalın ve kokusu da farklı. Nd mamada böyle bir problem yaşayan varmı?

onurtemiz

istediğiniz çeşitten alın derim ama kendi fikrimce tavuklu olanı alın sonra kuzulu deneyin. Ama zaten kediniz yavru bu durumda tek tercih Kitten almaktır

onurtemiz

@Sselin1 vitamin değerleri bildiğim kadarıyla farklılık gösteriyor
hem bu iyi bir şey aynı olması
Yavru kedi olduğu için tavukta daha fazla besleyici özellikler vardı kedi için ve ND Kitten öneririm

onurtemiz

******** pahalı *** ve ************ da daha uygun olabiliyor
*********, *******, ********* ve daha bir çok sitelere tek tek bakıp en uygununu alıyorum

gozush

Nd düşük tahıllı balıklı ve portakallıyı mutlaka öneririm. Aşırı seçici kedim ilk defa bir mamayı ağzı sulanarak yedi, tavuklu içerik kesinlikle önermiyorum hangi marka olursa olsun. Bayatlama olmuyor ama 1,5kilo alarak başlayın. Deneyin bence pişman olmayacaksınız.