Kedi Kumu Tavsiyesi

serdarev

Akadaşlar iyi bir kedi kumu tavsiyesi olan var mı? Önceliğim tozmaması.

5 CEVAP

Sselin1

Mırmır ekstra topaklanan. 5 litrelik kutuda satiliyor. ***********dan 16 liraya alıyorum mobil uygulamasini indirirseniz her hafta indirim oluyor nerdeyse. Genel olarak memnunum.

Nuran04

eczacı basi pisi pisi ince taneli mor paket

HilalAres

şuan kampanyada olan ever clean ı denemenizi öneririm biraz pahalı ama değer ayrıca bütçeye uygun her hangi bir marka olur yalnız alırken koku problemine uygun almanız önemli

bademthecatt

Paticat lavanta kokulu ince taneli

Ever clean çok başarılı fakat yüksek fiyatlı, ben fiyat performans açısından quik öneririm. Kendim de onu kullanıyorum şu an. Çok iyi topaklanıyor ve çok az tozuyor