Metal Su Kabı

Photomaton

Arkadaşlar kedim 8 aylık. Şu ana kadar hep porselen kaseden su içti ve bir aydır deviriyor suyu. Bu nedenle metal su kabı aldım ama bir günde çok az içti. Böyle devam etsem kendiliğinden alışır mı

4 CEVAP

HilalAres

metalin tadı çıkabiliyor bazen suya oyüzden içmiyorlar ondan emin olun.. birkaç kullanmdan sonra alışacaktr alışmazsa eski kabına destek vererek sabitleyebilirsiniz

Ahsenbb

Altı tahtaya sahip mama kapları var onlardan almanızı öneriyorum.Metal bana sağlıklı gelmiyor.Çok kaliteli olması lazım ki metal kokusu gelmesin

romedon96

Metal tadı mı ? hahahahaha Tencerede yemekte yapmayın ozmaan metal tadı gecer. Siz kafayı yemisiniz. Hiçb bir passız temiz kumlanmış çelik ya da demir alaşım suya tad vermez.Ayrıca köpek mama kapları ve tencereler paslanmaz çeliktir. Suya metal tadı geçmesi immkansızdır. Soruya gelecek olursak az içmesi onun susaadığı anlamına gelir en fazla biraz korkar ama eninde sonunda alışır merak etmeyin

Photomaton

Dediğiniz gibi tahta platformlu olanlardan aldım.. Sabaha kadar hiç içmediğini gördüm az önce bende tasa kafasını batırmak suretiyle su olduğunu gösterdim ve şimdi içti bayağı