Neden Evimdeki Kedileri Sahiplen Direniyorum?Hepsi Sokaktan Barınaktan Kurtarıldı Cins Değiller.

Nuran04

Hepsi çok güzel ler bir odada hapis gibi yaşamayı hak etmiyor lar.

34 CEVAP

Nuran04

Vet içerik olarak iyi olduğu soyledi kalabalık ortam da olduğu için daha ucuz bir mama kullanmak sıkıntı çıkarır dedi o yüzden proplanla devam ediyorum bende

Anonymus552223

Off defne kedinin karni cok kotuymus, cok guzel bir kedicik olmus iyilesince, umarim hepsine yuva bulunur. Ilımli ve pozitif olmaya devam edin..

Berraksenel

Nuran04 haklisiniz etrafimiz oyle insanlarla dolu ve tasmis siz tqkmayin kesinlikle hapis degiller bende de 13 adet var siz bqkmaya devam ediniz size birisini tavsiye ediyim unlu o mesajiniza bakacaktir paylasmasini isterseniz paylasir

Berraksenel

Nuran04 haklisiniz etrafimiz oyle insanlarla dolu ve tasmis siz tqkmayin kesinlikle hapis degiller bende de 13 adet var siz bqkmaya devam ediniz size birisini tavsiye ediyim unlu o mesajiniza bakacaktir paylasmasini isterseniz paylasir