Silica Kumlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Aranızda silica kum kullanan var mı? memnun mu ? Sağlık açısından uygun mudur?

3 CEVAP

BalliBadem

Çiş 1 ay boyunca değiştirilmediği için kedinin hijyen ve sağlığı açısından iyi olduğunu sanmam

Çok zararlı olduğunu duymuştum bizim için temizlemesi kolay olur ama sırf kendim için kedimin sağlığını riske atmam.

mavitilki

Korkunç. Çok kötü. Kelimenin tam anlamıyla iğrenç. Evet topaklanır ve koku salmaz ama bir dönem için. İdrar topaklanmadığından temizleyemezsiniz ki kediniz defalarca kendi idrarına basarak gezecek, patisini temizleyecek hem sizin hem de onun için hijyenik değil. Tozu tiksiktir sizi bile temizlerken öksürtüyor kediniz onu kokluyor bir de. Ayrıca patilerini yara yapabilir. Bentonit, kalın taneli kum kullanın. Mümkünse kokusuz olsun alerji yapmasın :) garden mix öneririm