Tontik İn Dişi Kırıldı

mephisto

Kedilerimden Tontik in üst köpek dişi uç kısmından kırıldı.hem kendi veterinerim ile hem de başka bir veteriner arkadaşım ile görüştüm.sorun olmaz,kırık karşılaşılabilecek bir durum dedi.ama ben yine de çok üzülüyorum.acaba yapılabilecek bir şey var mı?

2 CEVAP

zcerenoktay

Yapılacak birşey yok malesef. Benim de köpeğimin köpek dişi kırıldı 2 sene önce. Hiçbir zararı olmuyor. Bazen kaza ile olabiliyor ama sorun edicek birşey yok. İçiniz rahat olsun.

mephisto

Veteriner de öyle söyledi,sorun yaşamaz dedi.pulpaya yakın olsaydı çekmek zorunda kalacaklardı.İyi ki öyle bir durum yok.