Kedim Nohut, Patates Çok Yiyor, Normal Mi?

yumurta, peynir, yoğurt hiç yemiyor! nohut, patates, kuru fasulye yiyor normal mi? kedi maması var tabiki kendine ait ama artı olarak bunları yiyor

6 CEVAP

patili

mardinli mi urfalı mı kediniz?:D tam bir delikanlı gibi oturmuş kuru yanına bir yumrukta soğan da kırar gibi bakıyor

Bu besinler pişmiş ise karbonhidrat yükleniyor kediniz. Uzun vadede böbrek ve diabet gibi sorunlara neden olabilir.

Ayrıca Vegan beslenme halen kedilerin büyük bir çoğunluğu için uygun değil.
Uzun vadede sorun olabileceği gibi kısa vadede bağırsak ve mide problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

daha 6. ayına girmedi ayrica

Nurackgoz

Hahaha sürekli aynı besini verme ama

çorumlu

Bebek_mango

Bizim ki yoğurt suyunu çok seviyor ve salam sucuk seviyor. Sabahları yoğurt akşamda sucuk veriyoruz az miktarda