Veteriner Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Kedi sayım 2'ye çıktığı için uzun yıllar gidebileceğim ve kesinlikle uygun fiyatları olan bir veteriner arıyorum. İstanbuldayım fakat oturduğum ilçedeki veterinerler hem çok ilgisiz hem de klinikte çoğu zaman bulamıyorum ayrıca fiyatlar da keyfi. Uygun fiyatlı ilgili bir veteriner tavsiyeniz olursa kedilerimle güzel güzel yaşıycaz

6 CEVAP

lwb

Güneşli ada veteriner

Eymentalay

Fatih veteriner kliniği tramvayda pazartekke durağının hemen orda diğer veterinerlerin yarı fiyatı ve ilgi alaka gayet iyi

İstanbul tuzla kaplan veteriner kliniği Şeniz Hanım . Klinik olduğu için hep veteriner var. biz çok memnunuz. Devletin yayınladığı veteriner taban ücretleri ile aynı parayı alıyor.

patili

ardıç dalı veteriner kliniği.ben de tavırlarından ve vet beyin sıcakkanlılığından memnunum.fiyatta da indirim yapıyor,yardımcı oluyor.eskiden wethouse acıbadem'e giderdim (ki kedi kuaför işleri için hala tek adresimiz) ama bayağı ilgisizler veterinerler tam bir hastane mantıgında giriyolar çıkıyolar sadece

ugurkoker

tuzla da Çare Veteriner kliniği hem hekim bilgisi olarak hem de fiyat olarak gayet uygun,başka semtten gelenlere siz demeden gerekli kolaylığı sağlıyor.

Fatiko

Fatih veterinerde kaç khayvan hastalık kapıp öldü aşırı pis bir yer