Lütfen Yardım Edin Sahiplendirme

ddevrim

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/184527-acil-omurluk-yuva
ONA YETEMEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM DAHA İYİ BİR YERE GİTMESİNİ İSTİYORUM

31 CEVAP

ddevrim

ya zaten kolay değil ama arkadaşlar anlamıyosunuz işte ben yetemediğimi düşünüyorum siz olur olur diyosunuz sokağa atmayacağım ki size fikrinizide sormadıö yardımcı olun dedim mamasına kumuna gereğinden fazla kafa yoruyorum alıp geçeyim değil nd de denedim yemiyor özel ilgi istiyor anladınız mı mamasını yemediyse dert oluyor içime işteyken acaba yedi mi diyorum suyunu içti mi bu beni çok rahatsız ediyor evet başkasına vermek gerçekten zor benim içinde zor iyi bakacak mı diye elbette düşünüyorum ama sizin yardımızla iyi bir aile bulabilirim bana karşı çıkmak yerine birazcık yardım edin