British Shorthair Kedim 1 Yasinda Erkek Daha Kisirlastirmadim Evde Ara Ara Boyle Cisini Yapiyo Agir

Corcikbrk

British shorthair kedim 1 yasinda erkek daha kisirlastirmadim evde ara ara boyle cisini yapiyo agir bi koku birakiyor neden olabilir acaba

3 CEVAP

serdarev

Hemen kısırlaştırmak gerekiyor yada düzenli aralıklarla çiftleştirmeniz gerek, yoksa yakında koltuğa da bırakır ve inanın bana felaket birşey :D

romedon96

geçmiş olsun kıızşmış.Kısırlaştırmanı tavsiye ederim

Erkek kedi kısırlaştırma hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.