Kedim Yeni Gelen Yavru Kediye Saldırıyor

Arkadaşlar dün yavru kedim (1 aylık erkek) eve geldi. Kutudan aynı anda ikisini de ilk defa bugün çıkardım fakat daha önce evde olan (5 aylık dişi) üzerine saldırdı ve sprey sıkarak uzaklaştırdım. 3 kere saldırmaya çalısınca dişiyi kutuya kapatmak zorunda kaldım. Ne yapmalıyım hep böyle devam etmez umarım.. :/

5 CEVAP

Küçük olana bir iki hafta bir odada bakın hem biraz büyür toparlar büyük kediniz de kokusuna alışır. Bir ay kadar sonra yanasiyorlar birbirlerinr

Sprey derken su sıktım yanlış bilgi olmasın

patili

1 aylık yavru derken?annesinden nasıl ayırdınız o kadar küçükken?

Ben ayırmadım araba motoruna sıkışmış halde ve annesiz bulan birisinden sahiplendim. Yani sahipsiz ve zor durumdaydı

Aa yani 1 ay kadar alisma surecinin devam etmesi normal demek. O zaman endise etmeme gerek yok. Tesekkur ederim:)