Sokaktan Gelen Köpeği Nasıl Temizliyorsunuz?

romedon96

Köpeği sokaktan eve geitirince ayakları paçaları hep kirlik oluyor bu ayakları paçaları oturduğu için götünü nasıl temzliyorsunuz?

3 CEVAP

lwb

ben patilerini siliyodum ıslak bi bezle sonra da kuruluyodum kapıda 5 dakikada
Şimdi aparatları çıkmış bunların hemen hallediyor
https://www.*******.com/kedi-kopek-pati-temizleme-aparati?gclid=EAIaIQobChMItc_xsuPI5AIVFuDtCh0B8AVaEAAYAiAAEgLRlvD_BwE

romedon96

Bu aparatların yorumların okudm kötü işe ayramıyor yazıyordu

lwb

Bazıları iyi diyor bazıları kötü farklı farklı yorumlar var deneyip görmek lazım