Otobüs Yolculuğu

Nsllll

Merhaba 3 aylık bir kedim var. Bugün otobüs ile 1 saatlik bir yolculuğa çıkmam gerekli. Firmalara ne dediysem kabul ettiremedim. Bagaja koymak zorundayım söylediklerine göre hava alıyormuş ve güzel bir şekilde yerleştirilebilirmiş. Sizce ne yapmalıyım 1 saatlik bir yolculuk ona zarar verebilir mi ? Yolculuk sıcaktan çok etkilenmemesi için akşam saatlerinde olucak.

9 CEVAP

Bebek_mango

Bagajı iyice kontrol et kpymadan önce nereden hava aldığına bak motora yakınsa sıcak olur

mavitilki

Nereye koyduklarına dikkat edin yeterli daha uzun yol gidenleri biliyorum. Maalesef şirketler anlamamakta ısrarcılar. Merak etmeyin :)

merhaba,
ben defalarca 4-5 saatlik yolculuk yaptım. molada bakmanıza bile gerek yok. mola olmasa bile 1 saatten bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. umarım da öyle olur. mecbursunuzdur diye tahmin ediyorum zaten. siz rahat olun ki ufaklık da rahat olsun

sadece yol esnasında sallanmayacak bir yer olmasına dikkat edin. sağlam bir yerde olsun yeter. iyi yolculuklar şimdiden

Bebek_mango

Ne yaptın kedi nasıl

Nsllll

Herşey yolunda hiçbir sıkıntı yok

Nsllll

Herşey yolunda hiçbir sıkıntı yok

Nsllll

Etrafını iyice kapattık valizlerle(ön taraf hariç tabi ki) son 30 dkmız kaldı baya merak ediyorum. Yorumlarınız İçin teşekkürler içim biraz rahatladı

Berraksenel

Super ozqman