Kedinin Gece Uyumaması

Esi

Yeni kedi aldık 3aylık uyuşa bile gece kalkıyor ve bizi uyutmuyor ne yapmalıyız

6 CEVAP

lwb

Yavru olduğu için böyle hareketleri çok normal, kaldığınız odanın kapısını kapatabilirsiniz yanına oynayacağı oyuncak koyup (neyle oynamaktan zevk alıyorsa)

wapooknight

Kediler genel olarak gece aktif oluyorlar kediniz yavru olmduğu için oyun oynamak istiyordur....

Esi

Teşekkürler cevaplar için

Esi

Teşekkürler cevaplar için

onurtemiz

akşam eve gelince ve siz yatmadan önce onunla oynayın koşsun enerjisini atsın o zaman sizi mışıl mışıl uyutur
Gece yemek yerse sabah daha az hareketli olur

Bebek_mango

Yavur olduğu için öyle zamanla gece uykusuna alışır