2 Kedimde Birbirlerinin Tuvaletlerine Giriyor...

Sedanurdrl

merhaba arkadaşlar... 2 hafta önce 57 günlük dişi yavru sahiplendim evde de erkek kısır bir kedim var . Oğlum yavrudan pek haz etmiyor sürekli sürekli hırpalıyor .. Sağlık açısından ikisininde tuvaletlerini ayrı tuttum , maalesef oğlum sürekli yavrunun tuvaletini kullanıyor aynı şekilde yavruda oğlumun tuvaletini kullanıyor.. Asıl soru 2 ayrı tuvalet yerine tek tuvalet yapsam mı ?

1 CEVAP

Amedsoner

Her iki kedide sağlıklıysa birbirlerinin tuvaletini kullanmalarında sakınca yok aksine birbirlerine kaynaşmaları için iyi de olur. Birbirlerinin kokularına alışmış olacaklar.