Whiskas İyi Mi ?

sirindostum

Kedim eve geleli 3 aydan uzun süre oldu ve ben bu süre boyunca full whiskas kullandım . Boş bir zamanda whiskası araştırdım ve hiç de iyi bir mama olmadığını öğrendim . Hem pahalıya satıyorlar , hem de kalitesiz satıyorlar . Sizce hangi mamayı almalıyım ? Royal Canin güzel ama 2 kg ' ı 80 TL. Kaliteli ve 50 TL'nin üstünde olmayan mama önerir misiniz ?

26 CEVAP

starthebudgie

5 sene öncr royal canininim 2 kilosu 80 tl imiş meğer.Vay be

BENU

sakın almayın hayvan artıkları koyuyorlar

zcerenoktay

Kesinlikle whiskas vermeyin. Eğer bütçeme uysun diyorsanız reflex kullanın iyi mama o da.

sirindostum

Hayvan atıklarının fazla zarar verebileceğinin düşünmüyorum ama içinde katkı maddesi varsa onu bilmem . İçindekşüiler kısmını okuduğumda antidoksanlar ve çeşitli katkı maddeleri olduğu yazıuyordu.Ama bazı kedi sahipleri whiskastan memnun kalmışlar.Aslında ne yalan söyleyeyim,ben de memnun kaldımn ama zararlı olduğu söylentisi ortada olduğu için korkum var.Mama değiştirmeye de korkuyorum,bir daha kuru mama yemez diye . ya da bir hastalık olur diye . o yüzden

Siyamask

Purina friskies da iyi bir mama değil:) Whiskas ın komşusu diyebilirim:)

patkam

bennu...ben yanlış mı anladım.?

sirindostum

İçindekiler kısmını

CatGirl

Benim en beğendiği markalardan biri özellikle kedim balıklı olanına bayılıyor ben memnunum ama isterseniz bor de friskes'e bakın o da güzel ve fiyatı uygun.

RedQueen

Whiskas kuru mamaları kedide böbrek taşı yapabildiğinden petshoplar önermiyor, ama cıvık mamalarından gelen herhangi bir zara yok

aylayn

Matisse kullanıyoruz, öneririm..

pongul

Whiskas = bir süre sonra iç organların çökmesi

Gastronom

Royal canin kitten kullanıyorum gayet memnun

Kadim

Yorumları karşılaştırdım ama yarı yariya al ve alma vardı şuan kedim farklı bir ruh halinde bazen hirliyor hiç böyle bir hali olmazdı ve karnı sert ne zman whiskas aldım böyle oldu purina friskies mama söyledim inşallah 2 güne gelir ve direk değiştireceğim mama yadirgayan bir kedi değil sağır Ankara kedisi aşılarını 1 ay önce yaptırdım ve kisirlastirdim umarım birsey olmaz al diyenlerin de hakkımı helal etmiyorum gerçekten Cook Cook kötü yemin ederim eğer kedinizi öldürmek istiyorsanız alin

Renklipati

2016 sorusu nerden hortladı yine biraz dikkat arkadaşlar lütfen

sirindostum

Teşşekür ederim keşke bunu anneme daha erkek söyleseydim çünkü bana sormadan gitmiş 4 kg daha whiskas almış :(