(Fotolu)Burnunda Sildiğim Kısımlardan Tüy Dökülmeye Başladı

Kyliesmom

Her gün burnunu siliyorum ama bugün fark ettim ki biraz azalmış mantar falan olabilir mi?? Veterinere de gittim yok mantar dedi ama güvenemiyorum

11 CEVAP

Dkkdkx

Sorunuza verebileceğim bir cevap yok fakat fotoğraftaki burnu ısırasım geldi

lwb

Göz normal de burun akıntısı normal mi? Islak olması normal ve sağlık göstergesi hatta, ama akıntı farklı bir şey. Irkından kaynaklı mı?

merveaydar

benim kedimin de akıyor burnu, basık yüzlü cinslerde var ne yazık ki bu problem. göz temizleme sıvısını bir pamuğa döküp gözlerini ve burun kenarını temizliyorum ben. gözlerini temizlerken burnuna falan değiyor zaten hep o yüzden zararlı olduğunu sanmıyorum. sırf burun temizliği için bir ürün bulamadım.

Kyliesmom

Göz için ne kullanıyorsunuz acaba bir sorun olmuyosa ben de bir bakayım

lwb

Fotoğrafdan anladığım kadarıyla burnunun üstü değil de deliklerinin orası kızarmış
Silmekten tahriş olmuş olabilir mi? Islak mendil mi kullandınız?

Kyliesmom

Islak mendil kullanmıyorum aslında ılık suyla ıslanmış pamukla temizliyorum burnunu ama tahriş olmuş olabilir mi yine de

lwb

Bi kaç gün gözlemleyin ve silmeyin belki geçer
Bir de neden siliyosunuz ki hasta mı?

Kyliesmom

Göz ve burun akıntısı oluyor gözlerini çayla burnunu da suyla siliyorum

merveaydar

su tahriş etmiş olabilir içinde bir sürü şey var şu anki suyun.

merveaydar

biyoteknik eye cleaner, bu siteden almıştım

Bebek_mango

Benim kedimde burun akıntısı ve göz akıntısı vardı herpeles plus kullandık geçti biraz pahalı ama