Kedi Bakımı

Esi

Kediler yıkanırmı

3 CEVAP

lwb

Ben hiç yıkamadım bu zamana kadar çok gerekmedikçe uygun da bulmuyorum

merveaydar

derilerinde bir yağ katmanı varmış ve yıkadığımızda bu katman gittiği için ciddi problemlere yol açabilirmiş tüy dökülmesi, deri problemleri vs. yıkandıktan sonra da ne kadar iyi kuruladığımızı düşünürsek düşünelim kökler hep ıslak kalıyormuş ve hastalanmasına neden olabilirmiş.

bir de şu yanı var, gerçekten çok stres oluyorlar. patilerini yıkamam gerekmişti bir kez, sadece pati hani, iki gün tavır yaptı bana :)

Bebek_mango

Mecbur kalınmadıkça yıkanmaz onlar kendilerini sık sık temizler zaten