Kedi Maması Ne Alsam Bilemiyorum

Bebek_mango

Biz almadan önce proplan yiyormuş ama biz royal canin satın aldık yemedi internetten proplan sipariş etmeyi düşündük ama 3 gün sonra geleceği için vazgeçtik ve migrostan one adlı mama alfık içeriği ve fiyatı proplan la aynı onu yiyor ancak bu da yakında biter burada herkes n&d mama öneriyor onu alsam bu sefer yer mi

11 CEVAP

Bebek_mango

Kedim 3-4 aylık ve antibiyotik kullandığı için ishal oluyor sürekli bağırsaklarına iyi gelecek bi mama olmalı

lwb

Nd öneriyor da, kedilerin artık yemek istemediklerini okudum
Benim kedim de pek beğenerek yemiyor
Naturea geçmeyi düşünüyorum, siz de bakabilirsiniz

Berraksenel

Pro line de alabilirsiniz pro pline yer

bademthecatt

Advance proplan nd olabilir

Iremodi

Nd den tahılsız kitten mama numunesi isteyin memnun kalırsanızda 10 kg alın ekonomik oluyor birde düşük tahıllı almayın tahılsız alın tahılsız olan kakasını biraz katılaştırıyor çünkü ben bizimkinde ishal sorunu olmadığı için düşük tahıllı kullanıyorum

acelycat

ProLine falan iyi değil.N&D,BritCare,Sanabelle,Bozita olabilir

Rozz

Brit care crazy kıtten kullanmanızı tavsiye ederim prebiotik ve bağışıklık sistemi güçlendirici gelişimi içinde uygun bir mama , mamayı zor yiyorsa da cocco alabilirsiniz

Bebek_mango

Proplan alacağız galiba önceki sahibi proplan almamız için biraz ısrarcı

Sselin1

Önceki sahibi pro plani iyi bir mama sandigi icin öneriyordur. Icindeki et oraninin az oldugunu, tahilin fazla oldunu, gdo ve koruyucu, icerdigini söyleyin. Pro plan yerine N&d mama alabilirsiniz kediler severek yiyor. %60 oraninda et iceren ve dogal yollarla korunan temiz icerikli bir mama. Icerigine burdan bakabilrsnz 5 kiloluk alrsanz daha hesapli https://www.hayvanlaricinhersey.com/urun/n-d-dusuk-tahilli-tavuklu-narli-yetiskin-kedi-mamasi-5-kg?gclid=Cj0KCQjwn_LrBRD4ARIsAFEQFKv1frk8iBP0S5KZQt1C7C7hFncBK-BHcporHuUxZnju7wCP6dEmmNIaAh1SEALw_wcB

acelycat

İlk sahibi ısrarcı diye kedinize cips vermeyin.İçeriğinde az et var gdo var tahıl vat (bu çoğunda var).Üstelik hayvan deneyi yapıyor.N&D ,britcare,sanabelle,bozita,profine olanilit

Nesiv

N&d kaliteli, sanırım garantisi de var.
İshal sorunu varsa tahılsız iyi geliyor.